Lubisz ciekawą pracę, interesują cię nowe technologie dołącz do nas

INŻYNIER ds. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: miasta wojewódzkie

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z sektora przemysłowego, technicznego i publicznego oraz utrzymywanie relacji handlowych z już istniejącymi klientami firmy. Do jej zadań należeć będzie m.in. rozwój sprzedaży detalicznej i hurtowej, doradztwo techniczne i produktowe, przygotowywanie ofert handlowych oraz monitoring rynku.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne; preferowane elektryczne, mechaniczne lub pokrewne
• kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej,
• doświadczenie we współpracy z zakładami produkcyjnymi,
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów,
• zdolności negocjacyjne,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• ciekawą pracę,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
• szkolenia specjalistyczne.

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@project4power.pl

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś dystrybuułować nasze technologie oraz jesteś zainteresowany współpracą z nami prosimy o mail. Oferujemy wysokie prowizje i wsparcie techniczne.

Oczekujemy podstawowej wiedzy z zakresu energetyki i posiadanie uprawnienia SEP do 1kV.

Wykonanie: Fly High IT  |  Projekt graficzny: URBE