PROJECT4POWER Sp. z o. o. to firma inżynierska powstała w 2009 r. jako inicjatywa doświadczonych managerów, działających w branży energetycznej, inżynierskiej i konsultingowej. Firma powstała z myślą o zaoferowaniu klientom technologii związanych z oszczędzaniem energii elektrycznej, cieplnej i chłodniczej. Oferowane produkty wykorzystują m. in. odnawialne źródła energii oraz najnowocześniejsze i innowacyjne technologie energetyczne, przyjazne środowisku naturalnemu.

PROJECT4POWER Sp. z o. o. współpracuje w licencjonowanej sieci na skalę Światową, zatem gwarantuje, że każdy klient znajdzie w swoim temacie dobrego partnera-eksperta. Reprezentowane technologie to głównie europejskie i amerykańskie systemy efektywnego wykorzystania energii elektrycznej, cieplnej i chłodniczej.

PROJECT4POWER Sp. z o. o. jako jedna z pierwszych firm w Polsce, w 2011 roku przeszła audyt środowiskowy firmy i otrzymała Certyfikat firmy świadomej ekologicznie.

PROJECT4POWER Sp. z o. o. specjalizuje się w projektowaniu, kompletacji i wdrożeniu systemów:

  • technologii Compress ShieldTM i VPhaseTM
  • chłodzenia z wykorzystaniem systemów solarnych i pomp ciepła
  • ogrzewania z wykorzystaniem systemów solarnych i pomp ciepła
  • kogeneracji z wykorzystaniem gazu ziemnego
  • instalacji fotowoltaicznych (systemów PV) o mocy od 10 kW do 1 MW

Ponadto opracowujemy audyty efektywności energetycznej i audyty elektroenergetyczne dla układów do 1kV oraz realizujemy specjalistyczne pomiary energetyczne dla układów do 1kV.

Bezpośrednia bądź pośrednia (poprzez naszych partnerów) współpraca z ośrodkami naukowymi w Europie i Polsce, uczestnictwo w programach regionalnych i rozwojowych Unii Europejskiej zapewnia prezentowanym technologiom najnowsze rozwiązania  gwarantujące wysoką efektywność i jakość działania oraz zgodność z dyrektywami UE.

 

PROJECT4POWER Sp. z o. o. jest licencjonowanym dystrybutorem technologii VPhaseTM w Polsce

Wykonanie: Fly High IT  |  Projekt graficzny: URBE   |   Regulamin ochrony danych osobowych